Mes remiame

UAB „LINEA“ skatina labdaringą veiklą Lietuvoje ir džiaugiasi galėdama padėti likimo nuskriaustiems ar mažiau galimybių turintiems. Taip pat UAB „Linea” aktyviai parodo savo interesus, remdama įvairias varžybas ir konkursus.

 

2023 metais UAB ‘Linea’ parėmė VšĮ „Savanoriai vaikams” projektą ‘Niekieno Vaikai – Mūsų vaikai’. Šis projektas įkvepia mus suteikti emocinę paramą vaikams, kurie liko be tėvų priežiūros ligoninėse. „Niekieno vaikai” yra svarbus projektas, kuris siekia pagerinti šių vaikų gyvenimą ir padėti jiems jaustis saugiai bei mylimai.

2022 metais UAB ‘Linea’ parėmė paramos fondą „Rūpestinga Širdelė” ir jos iniciatyvą „12 Plakančių Širdžių”. Rūpestinga širdelė” – labdaros ir paramos fondas, įkurtas 2017 m. pradžioje. Fondo siekis – padėti ir suteikti viltį žmonėms, kuriems likimas siunčia sunkius išbandymus.

UAB „LINEA” tęsia gražią tradiciją kiekvienais metais prisidėdama prie Tarptautinės Kaledinės MugėsNuo 2007 metų iki 2013 metų, tęsdama šią gražią ir nuoširdžią ąkciją, tikisi sukurti mažą stebūklą ir paremti mažiau galimybių turinčius žmones. Tegu visų širdyse įsižiebia šilta Kalėdinė žvaigždė.

2010 metais konkurse „Metų interjeras” dalyvavo rekordinis skaičius projektų. Šis renginys- tai puiki galimybė visiems Lietuvos privataus, visuomeninio ir biuro interjero architektams parydyti savo gabumus plačiai auditorijai, nes vienas prizų buvo renkamas visos Lietuvos gyventojų. Konkurse „Metų interjeras” šiemet buvo įteikta net 10 „Auksinių palečių”, kurių viena, „Už stilingiausią interjerą”,įsteigta UAB „Linea” ir laimėjęs architektas apdovanotas garbingu prizu.

2009 metais Vilniaus miesto Rotušėje, jau septintąjį kartą įvyko sostinės tradicija tapusi Tarptautinė Kalėdų labdaros mugė, kurią iškilmingai atidarė renginio globėja ponia Alma Adamkienė. Iš 30-ies šalių prekystalių, kuriuose buvo prekiaujama kalėdiniais saldumynais, rankų darbo papuošalais, originaliais meno dirbiniais, knygomis ir tradicinėmis maloniomis smulkmenomis buvo surinkta per 150 tūkst. litų labdarai, dar 50 tūkst. litų prieš mugę paaukojo generaliniai rėmėjai, vienas kurių- UAB „Linea”.

2008 metais UAB „LINEA“ kaip pagrindinis rėmėjas parėmė 6-ąją kasmetinę Tarptautinę Kalėdinę labdaros mugę. Šis renginys jau yra tapęs neoficialiu Kalėdų sezono atidarymu. Šiemet Kalėdinė Mugė vyks šeštadienį, gruodžio 6 d. Vilniaus miesto Rotušėje, kilniai globojama ponios Almos Adamkienės.

2007-aisiais Kalėdinė Mugė surinko 224,757.10 Lt, sulaukė didelio visuomenės ir žiniasklaidos susidomėjimo bei beprecedentės dosnios paramos tiek iš Lietuvos, tiek iš užsienio verslininkų. Mugėje apsilankė daugiau nei 3000 svečių. Tarptautinė kalėdinė labdaros mugė sujungia tarptautinės bendruomenės bei Lietuvos visuomenės pastangas, siekiant palengvinti ligotų, likimo nuskriaustų bei mažiau galimybių turinčių gyvenimus. Šis renginys suteikia galimybę svečiams paragauti daugelio pasaulio šalių nacionalinių skanėstų bei susipažinti su tautinės aprangos įvairove. Visi mugės metu pristatomi daiktai yra paaukoti. Visos surinktos lėšos skiriamos ligotiems, likimo nuskriaustiems bei mažiau galimybių turintiems paremti. Vienas remėjų, UAB „Linea”.

Kiekvienais metais rengiama „LIKF Sprinto Regata” kasmet pritraukia vis daugiau lankytojų. Šis renginys yra tradiciškai rengiamas „Gintarinių irklų” regatos metu. „Gintariniai irklai”- visada didelė šventė ne tik irkluotojams, bet ir Trakiečiams bei miesto svečiams. Tai puiki proga gėrėtis puikiais sportininkų yriais nuostabiame kraštovaizdyje, žydroje ežerų platumoje. „LIKF Sprinto Regatoje” irkluotojai-meistrai lenktyniauja aštuonvietėmis valtimis 250 metrų distancijoje. Šių varžybų išskirtinumas- mišrios komandos: kiekviena jų dalyvauja su remėjo, tarp jų viena ir UAB „Linea”, aprangomis; komandos išrenkamos burtų keliu, todėl kiekvienoje gali papulti tiek veteranas, tiek jaunuolis profesionalas, tiek lietuvis, tiek užsienietis. UAB „Linea”- aktyvus „LIKF Sprinto Regatos” remėjas jau nuo 2002 metų.

2003 metais vykusioje „Metinėje Kauno krašto Architektūros” parodoje „Metų architekto” nominaciją ir jos prizą buvo pavesta garbė įsteigti UAB „Linea”. Šis konkursas rengiamas liepos 1-ąją – tarptautinę architektų dieną, ir nugalėtojo titulas laikomas prestižiniu visoje Lietuvoje.

2002 metais kasmetinis Pasaulio jaunių irklavimo čempionatas įvyko Lietuvoje. Pačiame vasaros karštyje vykęs ir nemažai žiūrovų pritraukęs čempionatas buvo remiamas didele irklavimo gerbėja tapusios įmonės UAB „Linea”. Verta paminėti ir tai, kad neretai šio čempionato prizininkais tampa ir Lietuvos atstovai, o pasižymėję mūsų sportininkai ne tik apdovanojami remėjų (tarp jų ir UAB „Linea”) įsteigtais prizais, bet ir Lietuvos Sporto Federacijų Sajungos bei Kūno kultūros ir sporto departamento prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės prizais bei vizitu pas aukščiausius šalies pareigūnus.

Sekite mūsų naujienas Facebook paskyroje.