Partneriai

Mutina

Mutina

Jauna (turinti 30 metų patirtį), į ateitį orientuota Italijos kompanija, gaminanti mozaiką, keramines plyteles gyvenamosioms patalpoms, glazūruotas smiltainio bei akmens masės plyteles grindims.

„Mutina“ produkcija — rankomis kurtos dekoro detalės, kokybiškos medžiagos, grafikos bei tapybos elementai, spalvingi sprendimai interjerui.
mutina.it

Sicis

Sicis

Aukštos kokybės, prabangi stiklo, murano smaltos, marmuro, kvarcito, travertino,skaistvario, aukso, platinos ir nerūdijančio plieno mozaika, kuri nė vieno nepalieka abejingo. Kiekvienas mozaikos kvadratėlis spinduliuoja dalelę nepakartojamos šviesos ir prabangos, sujungia senąsias tradicijas ir rankų darbą. „Sicis“ kolekcija — tai visada unikali, suteikianti neribotas galimybes kurti nepakartojamus interjerus.

Sicis mozaika skirta tiek namams, tiek visuomeninės paskirties patalpoms, o taip pat lauko ir vidaus baseinų, sukūrinių vonių, dušų ir pirčių apdailai.
sicis.it

Modulyss

Modulyss

Nuo 2010 metų kovo pabaigos Domo Contract Flooring persivadino į „Modulyss“. Pavadinimo pasikeitimas atspindi požiūrio kaitą: dėl padidėjusios paklausos, nuo šiol „Domo“ kompanijos kiliminių plytelių projektas „Modulyss“ bus atsakingas tik už Europinius kontraktus. Naujas vardas suteikia naujus įsipareigojimus, o šis mus grąžina prie senųjų apdailos medžiagų gamintojų moto: ištikimybės kokybei.

Tai yra patvirtinama 15 metų garantija, kuri apdailos medžiagų pasaulyje yra unikali!
modulyss.com

Atlas Concorde

Atlas Concorde

Gamykla Ceramica Concorde įkurta 1969 metais. 1976 metais įkurta antra gamykla „Ceramica Atlas“, kuri gamino keramines dvigubo degimo sienų plyteles. Šios dvi gamyklos susijungė ir tapo „Ceramiche Atlas Concorde“. “Atlas Concorde“ gamina akmens masės plyteles, viengubo degimo grindų plyteles, o taip pat dvigubo degimo, mono-porous bei mozaikines sienų plyteles.

Šiuo metu pagal gamybos apimtis „Atlas Concorde“ yra viena stambiausių Italijos plytelių gamintojų, kuri savo produkciją eksportuoja į daugiau nei 150 šalių.
atlasconcorde.it

Vogue Ceramica

Vogue Ceramica

Įkurta 1979 metais. Kompanija gamina vieno degimo šalčiui atsparias keramines sienų ir grindų plyteles. “Vogue Ceramica” gaminamos produkcijos bruožas — plati sodrių spalvų paletė (186 spalvos), didelė dydžių įvairovė (46 dydžiai) ir 7 paviršiaus padengimo būdai bei galimybė jas naudoti tiek eksterjero, tiek interjero apdailai.

Visa tai sudaro ypatingą sistemą — Vogue sistemą, kuri leidžia projektuotojui realizuoti kone visus užmanymus.
www.cervogue.com

Karelia

Karelia

Priklauso „Karelia-Upofloor Oy Group” kompanijai, vienai iš pagrindinių grindų gamintojų Europoje. 2008 metais kompanijos pardavimai siekė 117,9 milijono Eurų ir šiuo metu medinių grindų gamintojai turi apie 950 darbuotojų. Kompanija turi keturias gamyklas skirtigose Suomijos dalyse, dvi gamyklas Rusijoje ir Rumunijoje bei pardavimo biurą Estijoje. Pagrindinės kompanijos parketo rinkos be Suomijos yra Vakarų Europa, Rusija ir Šiaurės Amerika.

Karelia-Upofloor Oy yra parketo verslas, priklausantis Hartwall šeimai.
www.kareliaparketti.com

Ceramica Sant'Agostino

Ceramica Sant’Agostino

Dabartinis italų verslumo pavyzdys. „Ceramica Sant’Agostino“ buvo įkurta 1964 metais netoli Ferrara miesto, kur yra įsikūrusios dauguma italų keramikos gamyklų. Šis pasirinkimas parodė „Ceramica Sant’Agostino“ projekto stiprų autonomiškumą ir, tuomet dar pasirodžiusią šiek tiek ekscentriškai, novatorišką strateginę viziją. Gamyklos vadovai visada buvo įkūrėjo šeimos nariai, todėl visada siekia savo produktus padaryti dar geresniais todėl be perstojo atlieka naujus ir plėtoja jau pradėtus mokslinius tyrimus.

„Ceramica Sant’Agostino“ 100% pagaminti Italijoje, tai aukšto lygio produktų asortimentas, kuris atitinka dabartinius plytelių industrijos techninius ir stiliaus rinkos reikalavimus.
www.ceramicasantagostino.it

Viva Ceramica

Viva Ceramica

Laikoma viena iš madą diktuojančių keraminių ir akmens masės plytelių gamintojų. Dauguma plytelių gamintojų bando lygiuotis į „Viva Ceramica“ ir kurti pagal jos užduodamą toną/ diktuojamą mados tendenciją. „Viva Ceramica“ naujienos visada išsiskiria iš kitų gamintojų. Grakščios, švelnios ir visada kruopštaus dizaino „Viva Ceramica“ plytelės džiugins bet kokiame interjere. Kiekvienoje kolekcijoje apjungiamas naujausias dizainas, techninis išbaigtumas ir ištobulintas visų elementų derinys.

Naujos “Viva Ceramica” kolekcijos laužo visas taisykles ir stereotipus. Kitais žodžiais tariant, Jūs turite atmerkti savo vaizduotės akis. “Viva Ceramica” paverčia keramines plyteles į kažką unikalaus, nepakartojamo ir neprilygstamo.
www.cerviva.it

Ceramiche Grazia

Ceramiche Grazia

Šią kompaniją 1969 metais įkūrė būrelis draugų ir jų tėvai. Nuo pat pradžių kompanijos tikslas buvo gaminti autentiškas keramines plyteles: didžioji dalis buvo gaminama rankomis. “Ceramiche Grazia” pačioje savo istorijos pradžioje visą dėmesį sutelkė į didelio formato originalių spalvų grindinių plytelių gamybą. Vėliau, turėdama žinių meninių keraminių plytelių gamybos srityje, gamykla pradėjo gaminti sienines keramines plyteles vonioms ir virtuvėms. Patirtis suteikė galimybę kurti įdomius dizainus, rafinuotai, subtiliai, bet veržliai siūlyti dizaino sprendimams frizus, linijas bei kitas specialias detales.

Bet kuris interjeras su “Ceramiche Grazia” pagaminta produkcija bus originalus ir įdomus.
www.ceramichegrazia.it

Devon & Devon

Devon & Devon

Pradinė įmonė Gulio Tanini’o buvo įkurta 1945 metais. Ši kompanija iš pradžių gamino statybines medžiagas. 1960-aisiais, sėkmingo finansinio augimo metais, D&D kompanijos veikla buvo praplėsta ir pradėjo specializuotis grindų medžiagose, keraminėse plytelėse bei vonios įrangoje ir jos montavime. Techininė ir komercinė motininės kompanijos plėtimosi patirtis bei naujų idėjų sėkmingas įgyvendinimas joje užaugino antrąją kartą, kuri užaugo matydama šeimos verslo sėkmę.

Ši karta 1989-aisiais įkūrė Devon & Devon su tikslu prekiauti idėjomis išbaigtam, suderintam vonios interjero dizainui.
www.devon-devon.com

Moquetas Rols

Moquetas Rols

Ispanijos kilimų gamintojas, nuo seno puoselėjantis tekstilės kultūrą. Jam priklauso viena didžiausių Ispanijos gamyklų su naujausiais įrengimais. Iš jos „Moquetas Rols“ į penkis pasaulio kontinentus eksportuoja audinius kilimams ir baldų apmušalams, kilimus ir kilimines dangas. „Moquetas Rols“ gamina aukštos kokybės produkciją, pagrinde iš grynos (100%) vilnos. Visi gaminiai atitinka ISO 9001 standartą ir yra kruopčiai tikrinami gamybos proceso eigoje (vientisumas, atsparumas, ar neišsitepa ir nepakinta spalvos). „Moquetas Rols“ investuoja į kūrybiškumą – turi savo dizainerių komandą.

„Moquetas Rols“ turi dvi produktų linijas: 1) skirtingų spalvų ir kokybės gaminiai; 2) pagal „Meniu“ – klientas pats renkasi kokybę, spalvą ir dizainą.
www.moquetasrols.com

Settecento

Settecento

Išvertus iš italų kalbos reiškia septyni šimtai arba XVIII a. Tačiau šis terminas meno kalboje naudojamas, kai kalbama apie to meto meno istoriją ir architektūrą. Kompanija „Settecento“ įkurta 1969 metais Fiorano Modenese regione, kuris yra geriausių Italijos keraminių plytelių tradicijų lopšys. Šiuo metu tai viena geriausiai atpažįstamų, dinamiškų ir plačiausių įmonių plytelių rinkoje. Kompanija 80 proc. pagaminamos produkcijos eksportuoja. „Settecento“ — keraminių plytelių gamyboje turi daugiau nei 30 metų patirtį.  Nepaprastai įvairūs gaminiai ir aukšto lygio techninis atlikimas, dėmesys detalėms, elegancija.

Nepaliaujamas gamintojo naujų ornamentų ieškojimas pasiūlo labiausiai ištobulintus ir rafinuotus sprendimus, kaip pakelti gyvenamosios patalpos vertę.
www.settecento.com