Partneriai

Plytelių centras

Atlas Concorde

Nuo 1969 m. „Atlas Concorde“ tapo viena iš pirmaujančių gamyklų, pasaulinėje keramikos rinkoje. Šiandien ši kompanija yra idealus partneris dizaineriams, siekiantiems tobulų produktų, galinčių patenkinti bet kokius šiuolaikinius architektūrinius poreikius. Nuolatinės naujovės, technologiniai tyrimai, itališkas stilius ir tarptautinis pašaukimas: tai yra vertybės, kurios veda labai  toli ir darys tai ateityje. Šiuo metu pagal gamybos apimtis „Atlas Concorde“ yra viena stambiausių Italijos plytelių gamintojų, kuri savo produkciją eksportuoja į daugiau nei 150 šalių.

Naujausios „Atlas Concorde” plytelių kolekcijos: Marvel, Marvel Dream, Marvel Edge, Marvel Gems, Marvel Pro, Marvel Shine, Marvel Stone, Aix, Brave, Trust, Klif, Dolmen Pro, Kone, Lims, Seastone, Sunrock, Etic, Etic Pro, Arbor, Axi, Exence, Heartwood, Nash, Nid, Arkshade, Boost, Boost Pro, Arty, Dwell, Canone Inverso, Evolve, EWall, Mark, Mek, Prism, Raw, Venti Boost, Blaze, Mek, Room, 3D Wall Design.

atlasconcorde.it

Plytelių centras

Florim

„Florim” – maždaug 60 metų senumo šaknų turinti Italijos įmonė, kurios tikslas – palaikyti grožį, naujoves ir tvarumą.

Įgimta aistra grožiui ir didelis ryžtas, paskatino bendrovę mesti iššūkį paplitusioms koncepcijoms ir sėkmingai transformuoti iš funkcinės pusės į dizaino kryptį tai, ką mes visi vadiname plytelėmis. Mes manome, kad „Made in Florim“ yra kokybės, naujovių ir Italijos patirties garantas.

„Florim“ yra atsakinga už šešis skirtingus prekės ženklus (Cerim, Cedit, Casa dolce Casa, Rex, Floor Gres, ir Florim Stone), susijusius su technine kokybe, dėmesiu detalėms, naujovėmis ir ekologiškumu.  Kiekvienas prekės ženklas interpretuoja medžiagas pagal tam tikrą filosofiją, kuri yra išreikšta kiekvienoje naujoje kolekcijoje.

florim.com

Plytelių centras

Marazzi

„Marazzi“ buvo įkurta 1935 m. „Sassuolo“ ir yra geriausiai žinomas keraminių plytelių pramonės prekės ženklas.  „Marazzi“ buvo atsakinga už pagrindines keraminių plytelių pramonės technologines gamybos ir dizaino naujoves – kai kurios iš jų tapo pagrindiniais šiuolaikinės keramikos istorijos etapais – kurie pavertė įmonę etalonu.

Per pastaruosius penkerius metus „Marazzi“ padvigubino „Fiorano Modenese“ ir „Finale Emilia“ gamyklų gamybos pajėgumus, rekonstravo istorines „Sassuolo“ gamyklas ir tyrimų laboratorijas, atnaujino savo būstinę naujais biurais ir naujuoju salonu, restauravo ir atidarė 1930 m. „Crogiolo“ pastatą, kur buvo įkurtas „Marazzi“, bei atidarė pavyzdines Milano, Londono, Paryžiaus, Varšuvos ir Liono parduotuves. Šiandien „Marazzi“ priklauso didžiausiam pasaulyje Niujorko vertybinių popierių biržoje kotiruojamam grindų dangų gamintojui „Mohawk Industries Inc.“ ir turi nuostabų tarptautinį žinomumą tiek su dizaineriais, architektais ir rangovais, tiek su pardavėjais ir galutiniais klientais.

Naujausios kolekcijos: Absolute White, Alchimia, Alba, Allmarble, Apparel Appeal, Art, Autonomy, Bisque, Blend, Block, Boise, Bricco, Caracter, Chalk, Chroma, Clayline, Clays, Cloud, Color Code, Colorplay, Cotti d’Italia, Cottotoscana, Dover, D_Segni, D_Segni Colore, D_Segni Blend, D_Segni Scaglie, Dust, Eclettica, Essenziale, Elegance, Evolutionmarble, Fabric, Fresco, GM, Grand Carpet, Grande (Marble, Metal, Resin, Solid, Stone Look), Hello, Horizon, Interiors, Inside, Lume, Magnifica, Marbleplay, Market, Material, Materika, Mellow, Memento, Memo, Midtown, Mineral, Mist, Multiquartz, Mystone, Neutral, Oficina7, Oregon, Outfit, Paint, Pinch, Pietra di Noto, Pietra Occitana, Planet, Plaster, Plaza, Polis, Pottery, Poudre, Powder, Progress, Pure, Rocking, Scenario, SistemB, SistemC, SistemN, SistemT, SistemS, SistemU, Space, Spazio, Stone_Art, Stonework, Stream, Terramix, Terratech, Treverk, Treverkage, Treverkcharme, Treverkchic, Treverkcountry, Treverkdear, Treverkever, Treverkfusion, Treverkheart, Treverkhome, Treverkland, Treverklife, Treverklook, Treverkmade, Treverkmood, Treverkmore, Treverkmust, Treverksoul, Treverkstage, Treverkview, Treverkway, Vero, Visual, Work, Zellige.

marazzigroup.com

Plytelių centras

Imola Ceramica

Tarp žinomų ir sėkmingai besivystančių keraminių plytelių gamintojų, Imola Ceramicaišsiskiria plačia siūlomos produkcijos įvairove, kultūros tradicijomis ir daugiau nei šimto metų patirtimi. Būtent šie faktoriai yra lemiami kompanijos plėtrai, kuri nuo XIX amžiaus iki šių dienų eina koja kojon su laiku.
„Imola ceramica“ produkcija – tobulumo, kuris siekiamas kiekvienoje ir visose gamybos fazėse, troškimo išraiška.

Naujausios plytelių kolekcijos: Aroma, Azuma, Blox, Blue Savoy, Brixstone, Bubble, Cento per Cento, Concrete Project, Creative Concrete, Genus, Gesso, Glass, Icona, Kiko, Koala, Kuni, Let it Be, Lime-Rock, Mash-Up, Micron 2.0, Muse, Origini, Parade, Play, Pop, Re-Colour, Re-micron, Riverside, Shades, Sicily, Slash, Stile, Stonecrete, The Room, Trail 18, Tube, Urbiko, Walk, Wood 1a4, X-Rock.

imolaceramica.com

Plytelių centras

Lea Ceramiche

„Lea Ceramiche” visada išsiskyrė iš kitų italų gamintojų, kaip nebijantys naujovių. Šios gamyklos gaminiai, pasižymi aiškiu charakteriu ir puikiomis techninėmis charakteristikomis. „Lea Ceramiche” siūlo pažangiausiomis technologijomis gaminamą produkciją, kuri įgyvendinama bendradarbiaujant su gerbiamiausiais tarptautiniais dizaineriais, kurie sugeba išgarsinti savo kolekcijų, naudojamų prestižiniuose projektuose visame pasaulyje, vardą. Kiekviena „Lea Ceramiche“ kolekcija, net ir pati įprasčiausia, išsiskiria kokybišku keramikos dizainu, asortimento išbaigtumu ir dekoracijų originalumu.
Naujausios „Lea Ceramiche” gamintojo kolekcijos: Absolute, Anthology, Basaltina Stone Project, Bio Recover, Bio Select, City, Cliffstone, Concreto, Delight, District, Dreaming, Gouache.10, L2, Metropolis, Naive, Nest, Nextone, Re-evolution, Stoneclay, Take Care, Timeless Marble, Trame, Waterfall.
leaceramiche.com
esta parketlogo

Esta Parket

„ESTA Parket“ – medinių grindų prekės ženklas, priklausantis AS Technomar & Adrem įmonei, kuri įkurta 1991 m. ir šiuo metu valdoma dviejų šeimos kartų.

Nuo 1991m. dabuotojų skaičius išaugo nuo 3 iki 650 žmonių. Pradėjusi prekiauti fanera, kompanija išaugo į gamyklų kompleksą, kurios yra Talino priemiesčiuose.

„AS Technomar & Adrem” – tai į eksportą orientuota kompanija. Mažiausiai 95 % jos produktų šiuo metu yra eksportuojami į daugiau nei 40 šalių Europoje, Amerikoje, bei Azijoje.

..Visi gamybiniai pastatai yra sujungti vienas su kitu, kad būtų užtikrintas vienodas klimatas (drėgmė ir temperatūra). Visi gamybos ciklai nuo pjovimo, džiovinimo ir supakavimo, atliekami gamykloje, siekiant užtikrinti aukščiausią „Esta parket“ grindų kokybę ir stabilumą. Tai yra šios įmonės konkurencinis pranašumas.

IPF

IPF

Nuo savo veiklos pradžios, 1990 m., IPF gamina tvirtas ir 2 ar 3 sluoksnių medines grindis, atitinkančias tyrimus, kūrybiškumą, tradicijas, rūpestį detalėmis ir taip įgydamas lyderio vaidmenį prestižinėje medinių grindų rinkoje ir patenkindamas reiklų klientą, orientuotą į aukštos kokybės grindis.

Naujausios „Ipf“ kolekcijos: I Classici, Camelot, Doghe del Mastro, Segato a Mano, Rinascimento, Arcobaleno, Chic, I Bianchi, I Neri, Loft, Afrika Style, Country Inglese, Country Club, Touch, Le Perle, I Metalli, Bespoke Walnut, Le Resine, Happy Hour, City, Marco Polo, Lounge Art, Lounge UV, Fusion, Barrique.

ipfparquet.com/en/

i_conci

I Conci

Visi „I Conci“ asortimento produktai gali būti pritaikyti atsižvelgiant į konkrečius klientų reikalavimus dėl spalvos ir formos. Visą „I Conci“ kolekcijos kūrimo procesą įmonė vykdo kartu su kvalifikuotais žinomais architektais, tokiais kaip Stefano Bizzarri. Be to, sėkmingas bendradarbiavimas su žinomais dizaineriais, įskaitant Luca Scachetti ir Carlo Martino, atnešė „I Conci“ prestižinį tarptautinį pripažinimą keliems savo produktams. Natūralaus akemens apdorojimo darbai tęsiasi nuo kieto akmens kasimo iki jo pjaustymo plonomis, didelių gabaritų plokštėmis, nuo tam tikros natūralios tekstūros pagerinimo iki paviršiaus apdorojimo, kad jis jaustųsi lygus tarsi upių nusidėvėjęs akmenukas.

Naujausios „I Conci“ kolekcijos: Bathtubs, Bath Sinks, Shower Trys, I Conci Bagno, The Wall, Vento Stellare, Hexagons, Mosaics, Parterre.

iconci.it

euval

Euval

„Euval“ yra pagrindis teraco ženklas Europoje, skirtas realizuoti laiptų, grindų, ir sienų dangas mokyklose, oro uostose, prekybos centruose,  ligoninėse, taip pat gyvenamuosiuose pastatuose, muziejuose ir viešbučiuose. Gamintojas visada tikėjo, kad svarbu plėtoti šiuolaikinę architektūrą, tausojančią aplinką. Kelerius metus mūsų įmonė kuria tvarkų produktų ir kruopščiai renkasi tik natūralias žaliavas be jokių cheminių priedų, kad pagerintų kokybę ir saugumą jų klojimo vietose.

Naujausios kolekcijos: Standard, Abrasion, Essential, Matheria.

euval.com/en

parky

Parky

“Parky” yra daugiasluoksnės parketlentės, kuris sujungia šilumą ir unikalų tikros medienos dizainą su laminato privalumais. „Parky“ yra taip pat lengva montuoti ir prižiūrėti kaip laminuotas grindis. Vis dėlto yra didelis skirtumas: „Parky“ viršutinis sluoksnis yra tikra mediena, o ne imitacinė spauda, kaip su laminatu. Tai, ką matote ir ką jaučiate, yra natūrali mediena. Nėra 2 vienodų medžių, todėl kiekviena lenta yra unikali.

Naujausios “Parky” kolekcijos: Pro, Deluxe, Master, Summit, Classic, Royal, Swing.

par-ky.com

 

Plytelių centras, kokybiškos plytelės

Mutina

„Mutina” yra dizaino projektas, sukurtas skirtingų žmonių komandos, kuri vysto ir įgyvendina vieną unikalią viziją. Kolaboracija su garsiausiais pasaulio dizaino vardais: Edward Barber ir Jay Osgerby, Ronan ir Erwan Bouroullec, Nathalie du Pasquier, Konstantin Grcic, Raw Edges, Patricia Urquiola, Tokijun Yoshioka – yra didžiausia šios gamyklos stiprybė ir pasididžiavimas. „Mutina” projekto pagrindinė kryptis yra išpildyti geriausių pasaulio dizainerių idėjas, perkeliant jas į keraminių dangų pasaulį.

Naujausios „Mutina” kolekcijos: Azulej, Bas-Relief, Brac, Celosia, Ceramica, Chymia, Cover, Dechirer, Dechirer XL, Diarama, Flow, Folded, Folded XL, Lane, Mews, Mattonelle Margherita, Piano, Mistral, Numi, Phenomenon, Pico, Primavera, Puzzle, Rombini, Tape, Teknomosaico, Teknotessere, Tex, Tierras, Tratti.

mutina.it

Plytelių centras, kokybiškos plytelės

Sicis

„Sicis“ mozaikos yra aistra ir kūrybiškumas. Tradicijų ir naujovių sąjungos dėka, bendrovė gamina aukštos kokybės įvairių formų, dydžių ir medžiagų plyteles. „Sicis” taip pat kuria aukščiausio lygio menines mozaikas, pasitelkdama mozaikos meistrus ir mozaikos menininkus, architektus ir tarptautinius dizainerius. Aukštos kokybės, prabangi stiklo, murano smaltos, marmuro, kvarcito, travertino,skaistvario, aukso, platinos ir nerūdijančio plieno mozaika, kuri nė vieno nepalieka abejingo. Kiekvienas mozaikos kvadratėlis spinduliuoja dalelę nepakartojamos šviesos ir prabangos, sujungia senąsias tradicijas ir rankų darbą. „Sicis“ kolekcija — tai visada unikali, suteikianti neribotas galimybes kurti nepakartojamus interjerus.

Sicis mozaika skirta tiek namams, tiek visuomeninės paskirties patalpoms, o taip pat lauko ir vidaus baseinų, sukūrinių vonių, dušų ir pirčių apdailai.

Naujausios kolekcijos: Diamond, Crystal, Structura, Basic, Neoglass, Fibers, Metallismo, Sicis Gold, Fenix, Pixel, Vetrite, Blends, Colibri, Clover, Natural, Neoglass, Glimmer, Antigua, Murano Smalto, Neocolibri, Orientale, Pixall, Pluma, Tephra, Waterglass.

sicis.it