Partneriai

IPF

IPF

Nuo savo veiklos pradžios, 1990 m., IPF gamina tvirtas ir 2 ar 3 sluoksnių medines grindis, atitinkančias tyrimus, kūrybiškumą, tradicijas, rūpestį detalėmis ir taip įgydamas lyderio vaidmenį prestižinėje medinių grindų rinkoje ir patenkindamas reiklų klientą, orientuotą į aukštos kokybės grindis.

Naujausios „Ipf“ kolekcijos: I Classici, Camelot, Doghe del Mastro, Segato a Mano, Rinascimento, Arcobaleno, Chic, I Bianchi, I Neri, Loft, Afrika Style, Country Inglese, Country Club, Touch, Le Perle, I Metalli, Bespoke Walnut, Le Resine, Happy Hour, City, Marco Polo, Lounge Art, Lounge UV, Fusion, Barrique.

ipfparquet.com/en/

Parky

Parky

“Parky” yra daugiasluoksnės parketlentės, kuris sujungia šilumą ir unikalų tikros medienos dizainą su laminato privalumais. „Parky“ yra taip pat lengva montuoti ir prižiūrėti kaip laminuotas grindis. Vis dėlto yra didelis skirtumas: „Parky“ viršutinis sluoksnis yra tikra mediena, o ne imitacinė spauda, kaip su laminatu. Tai, ką matote ir ką jaučiate, yra natūrali mediena. Nėra 2 vienodų medžių, todėl kiekviena lenta yra unikali.

Naujausios “Parky” kolekcijos: Pro, Deluxe, Master, Summit, Classic, Royal, Swing.

par-ky.com

 

Meister

Meister

„Meister“ nori jūsų namus padaryti dar gražesnius. Su jums tinkamomis aukštos kokybės grindimis. Su Vokietijoje pagamintais produktais, kuriuose derinama aukščiausia kokybė, tobula išvaizda, maksimalus komfortas ir puikus jausmas. “Meister” meilė naujovėms yra tai, kas juos išskiria. Gamintojas visada bendradarbiauja ir yra sąžiningas, tačiau taip pat ir tikslingas bei patikimas. Savo klientams visame pasaulyje siūlo aukščiausios kokybės produktus ir nepriekaištingą aptarnavimą. Kaip šeimos valdoma įmonė, visada galvoja ir apie ateities kartas, todėl pagarba gamtai ir gamtos ištekliams yra savaime suprantamas dalykas.

Naujausios „Meister“  kolekcijos: PD 450, PD 400, PS 500, PS 400, PS 300, PC 400, PD 200, PC 200

meister.com/en/products.html

„Associated Weavers“

„Associated Weavers“

„Associated Weavers“ (AW) yra viena didžiausių kiliminės dangos gamintojų Europoje. Daugelį metų AW naujoviški dizainai buvo tendencijų kūrėjai, todėl labai paklausūs Europoje ir Jungtinėje Karalystėje. Įmonei geriau nei bet kam kitam pavyko savo kilimuose atgaivinti sodrų ir prabangų „Axminster“ dizainą ir spalvas. Jau kurį laiką kontrastingų motyvų kilimų paklausa kai kuriose pagrindinėse rinkose smarkiai mažėjo. Šiandien daugelis vartotojų pirmenybę teikia monochrominiams kilimams.

Naujausios „Associated Weavers“  kolekcijos: Stratos, Maxima, Illusion, Satin, Satisfaction, Secret, Seduction, Sensation, Shakila, Souplese, Sirene, Surprise, Suspense, Canopus, Orion, Scorpius, Sirius, Kai, Mazu, Varuna, Moana, Yara, Crillon, Beau Rivage, Danieli, Negresco, Pera Palace, Raffles.

carpetyourlife.com/en

I Conci

I Conci

Visi „I Conci“ asortimento produktai gali būti pritaikyti atsižvelgiant į konkrečius klientų reikalavimus dėl spalvos ir formos. Visą „I Conci“ kolekcijos kūrimo procesą įmonė vykdo kartu su kvalifikuotais žinomais architektais, tokiais kaip Stefano Bizzarri. Be to, sėkmingas bendradarbiavimas su žinomais dizaineriais, įskaitant Luca Scachetti ir Carlo Martino, atnešė „I Conci“ prestižinį tarptautinį pripažinimą keliems savo produktams. Natūralaus akemens apdorojimo darbai tęsiasi nuo kieto akmens kasimo iki jo pjaustymo plonomis, didelių gabaritų plokštėmis, nuo tam tikros natūralios tekstūros pagerinimo iki paviršiaus apdorojimo, kad jis jaustųsi lygus tarsi upių nusidėvėjęs akmenukas.

Naujausios „I Conci“ kolekcijos: Bathtubs, Bath Sinks, Shower Trys, I Conci Bagno, The Wall, Vento Stellare, Hexagons, Mosaics, Parterre.

iconci.it

Euval

Euval

„Euval“ yra pagrindis teraco ženklas Europoje, skirtas realizuoti laiptų, grindų, ir sienų dangas mokyklose, oro uostose, prekybos centruose,  ligoninėse, taip pat gyvenamuosiuose pastatuose, muziejuose ir viešbučiuose. Gamintojas visada tikėjo, kad svarbu plėtoti šiuolaikinę architektūrą, tausojančią aplinką. Kelerius metus mūsų įmonė kuria tvarkų produktų ir kruopščiai renkasi tik natūralias žaliavas be jokių cheminių priedų, kad pagerintų kokybę ir saugumą jų klojimo vietose.

Naujausios kolekcijos: Standard, Abrasion, Essential, Matheria.

euval.com/en

Mutina

Mutina

„Mutina“ yra dizaino projektas, sukurtas skirtingų žmonių komandos, kuri vysto ir įgyvendina vieną unikalią viziją. Kolaboracija su garsiausiais pasaulio dizaino vardais: Edward Barber ir Jay Osgerby, Ronan ir Erwan Bouroullec, Nathalie du Pasquier, Konstantin Grcic, Raw Edges, Patricia Urquiola, Tokijun Yoshioka – yra didžiausia šios gamyklos stiprybė ir pasididžiavimas. „Mutina“ projekto pagrindinė kryptis yra išpildyti geriausių pasaulio dizainerių idėjas, perkeliant jas į keraminių dangų pasaulį.

Naujausios „Mutina“ kolekcijos: Azulej, Bas-Relief, Brac, Celosia, Ceramica, Chymia, Cover, Dechirer, Dechirer XL, Diarama, Flow, Folded, Folded XL, Lane, Mews, Mattonelle Margherita, Piano, Mistral, Numi, Phenomenon, Pico, Primavera, Puzzle, Rombini, Tape, Teknomosaico, Teknotessere, Tex, Tierras, Tratti.

mutina.it

Sicis

Sicis

„Sicis“ mozaikos yra aistra ir kūrybiškumas. Tradicijų ir naujovių sąjungos dėka, bendrovė gamina aukštos kokybės įvairių formų, dydžių ir medžiagų plyteles. „Sicis” taip pat kuria aukščiausio lygio menines mozaikas, pasitelkdama mozaikos meistrus ir mozaikos menininkus, architektus ir tarptautinius dizainerius. Aukštos kokybės, prabangi stiklo, murano smaltos, marmuro, kvarcito, travertino,skaistvario, aukso, platinos ir nerūdijančio plieno mozaika, kuri nė vieno nepalieka abejingo. Kiekvienas mozaikos kvadratėlis spinduliuoja dalelę nepakartojamos šviesos ir prabangos, sujungia senąsias tradicijas ir rankų darbą. „Sicis“ kolekcija — tai visada unikali, suteikianti neribotas galimybes kurti nepakartojamus interjerus.

Sicis mozaika skirta tiek namams, tiek visuomeninės paskirties patalpoms, o taip pat lauko ir vidaus baseinų, sukūrinių vonių, dušų ir pirčių apdailai.

Naujausios kolekcijos: Diamond, Crystal, Structura, Basic, Neoglass, Fibers, Metallismo, Sicis Gold, Fenix, Pixel, Vetrite, Blends, Colibri, Clover, Natural, Neoglass, Glimmer, Antigua, Murano Smalto, Neocolibri, Orientale, Pixall, Pluma, Tephra, Waterglass.

sicis.it

Modulyss

Modulyss

„Modulyss“ gamina ir teikia unikalias kilimines plyteles tarptautinei komercinei rinkai ir turi daugiau nei 25 metų patirtį kiliminių plytelių versle. Su savo dinamiška ir energinga komanda gamintojas nustato tendencijas ir visada siekia įkvėpti. Nuo tvarumo iki geresnės akustikos ir pluošto technologijos, kiliminės plytelės siūlo daugybę privalumų, palyginti su kitais grindų klojimo būdais. Didelis dėmesys naujovėms padeda sukurti kilimines plyteles, kurios jums pasiūlys jūsų projekto poreikių konkretų sprendimą.

Dizaine „Modulys“ pagrindinis dėmesys skiriamas istorijoms, produktų pasakojimui, idėjų ir koncepcijų kūrimui, kurie padeda dizaineriams ir architektams suformuoti estetinius pasiūlymus kiekvienam projektui. Kilimų plytelių kolekcijos yra įvairių spalvų, struktūrų ir raštų.

Naujausios „Modulyss“ gamyklos kolekcijos: Alpha, Blaze, Cambridge, Dawn, DSGN, Dusk, Fashion, First, Fluid, Frame, Gleam, Grind, In-groove, Leaf, Millennium, Moss, Motion, Mxture, Opposite, Patchwork, Pattern, Pixel, Pure Air100, Spark, Step, Txture, Velvet, Vision, Willow.

modulyss.com

Atlas Concorde

Atlas Concorde

Nuo 1969 m. „Atlas Concorde“ tapo viena iš pirmaujančių gamyklų, pasaulinėje keramikos rinkoje. Šiandien ši kompanija yra idealus partneris dizaineriams, siekiantiems tobulų produktų, galinčių patenkinti bet kokius šiuolaikinius architektūrinius poreikius. Nuolatinės naujovės, technologiniai tyrimai, itališkas stilius ir tarptautinis pašaukimas: tai yra vertybės, kurios veda labai  toli ir darys tai ateityje. Šiuo metu pagal gamybos apimtis „Atlas Concorde“ yra viena stambiausių Italijos plytelių gamintojų, kuri savo produkciją eksportuoja į daugiau nei 150 šalių.

Naujausios „Atlas Concorde“ plytelių kolekcijos: Marvel, Marvel Dream, Marvel Edge, Marvel Gems, Marvel Pro, Marvel Shine, Marvel Stone, Aix, Brave, Trust, Klif, Dolmen Pro, Kone, Lims, Seastone, Sunrock, Etic, Etic Pro, Arbor, Axi, Exence, Heartwood, Nash, Nid, Arkshade, Boost, Boost Pro, Arty, Dwell, Canone Inverso, Evolve, EWall, Mark, Mek, Prism, Raw, Venti Boost, Blaze, Mek, Room, 3D Wall Design.

atlasconcorde.it

Vogue Ceramica

Vogue Ceramica

1978 metais, įmonė „Ceramica Vogue“ pradėjo savo veiklą, įsitvirtindama kaip šalčiui atsparių baltai glazūruotų akmens masės plytelių grindims ir sienoms gamintojas.

Nepaprastas techninis našumas ir didelis dėmesys, skiriamas estetikai – tai geriausiai apibūdina „Ceramica Vogue“ prekės ženklo gaminius, o tai suteikia galimybę ypatingai plačiai panaudoti gamintojo asortimentą: interjerui ir eksterjerui, taip pat viešosioms vietoms, tokioms kaip: mokyklos, ligoninės ir baseinai.

Didelis glazūruotų akmens masės asortimentas, kurį galima įsigyti įvairių dydžių pavidalu. Taip pat gausu ir apdailos detalių, kartu su specialiais elementais.

Šiuo metu „Ceramica Vogue“, priklausanti „Altaeco S.p.A.“ grupei, kasmet pagamina 2 500 000 kv. m. plytelių, jai priklauso daugiau kaip 20 000 kv. m. ploto  sandėliai Cerrione, pusiaukelėje tarp Turino ir Milano, ir dirba apie 140 žmonių.

„Ceramica Vogue“ asortimentas: Flauti, System, Bisello, Materia, Dekorami, Graph, Confetti, Shade, Interni Plus, Vogue Floor, Mix, Vogue Pool.

ceramicavogue.com

Karelia

Karelia

„Karelia“ yra Suomijos įmonė, turinti ilgą istoriją gaminant aukštos kokybės. “Karelia” grindys pasižymi ilgaamžiškumu ir grožiu. Nuo pat pradžių įmonė stengėsi išsaugoti savo miškus. Štai kodėl “Karelia” atsidavė ieškodama ekologiškiausių grindų gamybos būdų.

Namų jaukumas, kokybė ir vertė visada buvo medinių grindų bruožas. Iš tiesų, šis nesenstantis patrauklumas kietmedžio grindis daro puikiu šiuolaikinių namų papildymu. Dėl jų elegancijos ir patogumo „Karelia“ kietmedžio grindys tapo pasirinkta medžiaga ne tik privačioms gyvenamosioms patalpoms, bet ir daugeliui gerai žinomų viešųjų patalpų.

Naujausios “Karelia” kolekcijos: Time, Midnight, Urban, Light, Libra, Dawn, Impressio, Earth, Spice, Polar.

kareliafloors.com/en/