Dušo kabinos

Dušo kabinos gali būti tikras grožio akcentas bet kuriam vonios kambariui. Šiuolaikinės dušo kabinos siūlo ne tik paprastą dušo procedūrą, bet ir gausybę privalumų, pradedant integruotais dušo galvutės tipais ir masažo funkcijomis, baigiant jų dizainu. Linea įmonė siūlo įsigyti Italijos gamintojų puikiai žinomus prekinius ženklus ‘Antoniolupi‘, ‘CEA design‘, ‘Devon&Devon‘, ‘GESSI‘, ‘Oasis‘, ‘THG Paris‘. Tai puikiai žinomi prekių ženklai, kurie garantuoja ne tik nepriekaištingą kokybę, tačiau ir prabangą bei išskirtinumą.

Dušo kabinos pasirinkimas 

Viena iš svarbiausių dušo kabinų privalumų yra jų patogumas. Šiuolaikinės kabinos dažnai yra sukuriamos taip, kad pasiūlytų optimalų erdvės panaudojimą. 

Dizaino požiūriu, dušo kabinos siūlo daugybę galimybių pritaikyti jas jūsų namų stiliaus ir erdvės poreikiams. Šiuolaikinės kabinos dažnai būna minimalistinio dizaino, tačiau taip pat galima rasti ir įvairių dizaino elementų, kurie gali pridėti elegancijos ir stiliaus jūsų vonios kambariui. Be to, įvairių dydžių ir formų kabinos leidžia pritaikyti sprendimą prie jūsų erdvės ir poreikių.

Dušo kabinos

Dušo kabina gali būti ne tik skirtingų formų ir montavimo būdų, bet ir skirtingų spalvų bei faktūrų. LINEA siūlo dušo kabinoje įvairių spalvų galimybes – juodą, baltą, aukso, chromo, taip pat galite pasirinkti stiklo spalvą ir faktūrą, įskaitant skaidrų, matinį, veidrodinį, rudą ar juodą. Be to, galite pasirinkti stiklo graviravimą pagal jūsų norimą dizainą ar net piešinį iš termokeraminių dažų, kuris neblunka laikui bėgant.

Renkantis dušo kabiną reikia nuspręsti kurioje vietoje ji bus montuojama. Būtent nuo šio aspekto priklausys gaminio forma bei dydis. Jeigu turite nestandartinį vonios kambarį ar norite išskirtinio sprendimo – suteikiame galimybę funkcionaliai ir moderniai įrengti sudėtingo išplanavimo vonios kambarius. Būtent čia į pagalbą ateis mūsų specialistai ir padės išsirinkti Jums tinkantį variantą. 

Taip pat labai svarbu nuspręsti, koks durų darinėjimo būdas Jums tiks labiausiai. Jeigu šalimais stovės spintelė, tualetas ar kita įranga, dušo kabina su varstomomis durelėmis kliudys šalia esančius objektus, todėl verčiau pasirinkite stumdomas duris. LINEA asortimente rasite įvairių dydžių ir tipų kabinas.

Taigi, investuoti į kokybišką dušo kabiną tai yra investicija į jūsų komfortą ir savijautą. Tai ne tik patogus ir efektyvus sprendimas kasdieninėms vonios procedūroms, bet ir gali būti jūsų vonios kambario pagrindinis akcentas. Įsigiję kokybišką dušo kabiną, jūs ne tik sutaupysite laiko ir pastangų, bet ir galėsite mėgautis prabangią vonios patirtį tiesiog savo namuose. 

Mūsų parduodamos prekės yra gaminamos Italijoje, todėl kokybė yra nepriekaištinga. Linea įmonė siūlo įsigyti Italijos gamintojų puikiai žinomus prekinius ženklus ‘Antoniolupi‘, ‘CEA design‘, ‘Devon&Devon‘, ‘GESSI‘, ‘Oasis‘, ‘THG Paris‘. Tai puikiai žinomi prekių ženklai, kurie garantuoja ne tik nepriekaištingą kokybę, tačiau ir prabangą bei išskirtinumą. 

Mūsų profesionalūs konsultantai yra pasiruošę atsakyti į visus jūsų klausimus ir padėti jums rasti idealų praustuvą, atitinkantį Jūsų poreikius bei lūkesčius. Taigi, jei ieškote kokybiško, funkcionalaus ir stilingo praustuvo savo vonios kambariui, apsilankykite mūsų salone ir atraskite didelį asortimentą bei puikų aptarnavimą! Su mūsų produktais Jūsų vonios kambario svajonės virsta realybe!

Dušo sistemos, vonios įranga, kokybiška santechnika – Linea

Sekite mūsų naujienas Facebook bei Instagram paskyrose.