Kęstučio g. 53, Vilnius+37061654976

Imola plytelės  „Tiffany Green”

   Pristatome atsinaujinusią plytelių kolekciją „The Room” – pasižyminčią rafinuotumu ir šiuolaikiškumu. Kruopščiai pagamintos ir naujausių dizaino tendencijų įkvėptos plytelės iš naujo pabrėžia Jūsų gyvenamųjų erdvių eleganciją.

   Naujausios, 2023 metais pristatytos plytelių spalvos:

   Calacatta Oyster – itin išskirtinė calacatta versija, plytelės kurios paviršiuje išsiskiria didelės gyslos ir tamsūs atspalviai, kontrastuojantys su baltu fonu.

   Breccia Phoenix – yra itin dekoratyvus marmuras, išgaunamas Šiaurės Afrikoje. Jo fonas yra aukso smėlio spalvos su rudai rausvomis, žaliomis ir geltonomis gyslomis. 

   Onice Aragosta – šis gaminys priklauso oniksų šeimai, o interpretuojamas variantas žinomas kaip „Aragosta” (omaras) būtent dėl to, kad turi plačias rudai oranžines gyslas, besidriekiančias per žydrai mėlyną foną.

   Tiffany Green – tai mažai žinomas, Pietų Amerikos kilmės kvarcitas, kurio tekstūra sudaryta iš smulkių juodų ir baltų gyslų, bei neįprasto žalio fono. 

 

Dydžiai: 60×120, 120×120 ir 120×278 cm.

Daugiau informacijos rasite ČIA 

✨ Nesenstantis žavesys: ši plytelių kolekcija pasižymi laikui nepavaldžiu žavesiu, kuris peržengia tendencijų ribas ir suteikia rafinuotumo bei niekada neišeina iš mados.

✨ Naujoviški raštai: nauji raštai žavi akį ir stimuliuoja pojūčius. Nuo sudėtingų mozaikų iki drąsių geometrinių raštų – kiekviena plytelė pasakoja unikalią šiuolaikinio dizaino istoriją.

✨ Prabangūs apdailos elementai: mėgaukitės prabanga su mūsų išskirtiniu asortimentu. Nesvarbu, ar tai būtų aksominis matinis prisilietimas, ar blizgesys, mūsų plytelės sukurtos taip, kad kiekviename kambaryje sukurtų prabangos ir rafinuotumo pojūtį.

 

Naujos plytelių spalvos: Calacatta Oyster, Breccia Phoenix, Onice Aragosta, Tiffany Green.

Likusios kolekcijos spalvos: Onyx White Absolute, Statuario Vena Piccola, INV White, Panda White, Quartzite Patagonia, Cremo Delicato, San Pedro, Black Dahlia, Grey Roots, Gris Breche Dumas, Grand Antique D’aubert, Infinity Brazil, Onyx Aqua Blue Gold.

Imola Plytelės